Szczegóły oferty

Warszawa, Praga-Południe

Warszawa, Praga-Południe

Dom - sprzedaż 1 440 000 PLN
224 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Luksusowa, wykończona w bardzo wysokim standardzie, czterokondygnacyjna willa, położona w głębi kameralnego osiedla 30 domów w zabudowie bliźniaczej.

Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i świetnie skomunikowane, zlokalizowane w okolicy trasy Wału Miedzeszyńskiego (ekrany akustyczne), co zapewnia szybki dojazd do centrum stolicy (ok. 5,5 km).

Dom jest gotowy do zamieszkania, wyposażony we wszelkie udogodnienia: media miejskie, gaz, nowoczesny piec kondensacyjny, instalację centralnego odkurzania, ogrzewanie podłogowe na parterze, panoramiczne drewniane okna o podwyższonej termoizolacyjności. Wykończenie – z użyciem szlachetnych materiałów, m.in. kamienia naturalnego. Na poziomie parteru pomieszczenia mają 3 metry wysokości.

Dom składa się z 4 kondygnacji, w skład których wchodzą:

Przyziemie:

-garaż dwu-stanowiskowy,

-dwa pomieszczenia gospodarcze – w jednym można urządzić np. domową siłownię lub pokój odnowy biologicznej),

Parter:

- salon z jadalnią 38,5 m2,

- kuchnia 13,85 m2,

- hol, komunikacja,

- toaleta,

I piętro

- trzy sypialnie o powierzchni 12,75 m2, 12,3 m2 i 12 m2,

- hol,

- łazienka 8 m2,

- osobna toaleta,

II piętro:

- doświetlona z dwóch stron – od wschodu i od zachodu - otwarta przestrzeń o pow. 27,45 m2,

- łazienka 5,76 m2,

- pom. gospodarcze 2 m2,

- dwa duże, częściowo osłonięte tarasy o łącznej powierzchni 28,64 m2.

Przestrzeń na najwyższej kondygnacji można łatwo podzielić na dwa osobne pokoje lub wydzielić w niej zapasową sypialnię czy gabinet i otwartą przestrzeń o charakterze rodzinnym i rekreacyjnym. Dzięki wysokiej jakości posadzkom o neutralnym wyrazie, wnętrza willi łatwo przearanżować, zmieniając kolor ścian i styl umeblowania.

Na tyłach domu zlokalizowany jest ogródek o pow. ok. 70 m 2 (całkowita powierzchnia ogródka to ok. 140 m 2) – „zielony salon” - miejsce idealne do dziecięcych zabaw lub grillowania z rodziną i przyjaciółmi.

W okolicy znajdują się zarówno wszelkie udogodnienia, jakie oferuje miasto (szkoły, przedszkola, banki, sklepy, urzędy, centra handlowe, baseny), jak również rekreacyjne tereny nad Wisłą, doskonałe jako miejsce wypoczynku dla aktywnej rodziny.

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).