O nas

loxtn trojkat
Loxton to dynamiczny zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży nieruchomości. Zajmujemy się szeroko pojętym pośrednictwem w sprzedaży oraz wynajmie nieruchomości zarówno z rynku wtórnego jak i pierwotnego.

Naszą misję realizujemy dzięki ciągłym doskonaleniom usług, które dostarczamy, przy wsparciu zespołu doświadczonych specjalistów z branży nieruchomości.

Zależy nam na najwyższym standardzie obsługi klienta, gdyż jego zadowolenie i satysfakcja jest priorytetem naszych działań .

Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję klienta ,dlatego zdajemy sobie sprawę jak istotna jest umiejętność słuchania i budowania relacji .

 

Korzyści dla kupującego:1. W naszej bazie danych znajdują się wyłącznie aktualne oferty z rynku mieszkaniowego. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej usprawnić proces wyszukiwania ofert. Dlatego dbamy o przejrzystość prezentowanych ofert i wygodę przeszukiwania bazy danych.

 

2. Dysponujemy zespołem doradców z wieloletnim stażem pracy w relacjach z klientami.Nasi doradcy posiadają szerokie doświadczenie w sprzedaży nieruchomości. W trosce o najwyższy standard usług zatrudniamy tylko doświadczonych, ambitnych i energicznych doradców, aby zapewnić naszym klientom jak najsprawniejszą obsługę podczas procesu kupna/sprzedaży.

 

3. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz pomoc doradcy podczas całego procesu zakupu mieszkania. Wiemy jak stresującym i meczącym doświadczeniem może okazać się sprzedaż bądź kupno nieruchomości . Naszym nadrzędnym celem jest takie działanie, aby w jak najprostszy i najszybszy sposób przeprowadzić klienta przez cały proces. Nasi doradcy posiadają niezbędna wiedzę na temat rynku, a także z zakresu prawa i finansów, która umożliwia im profesjonalne doradztwo w dziedzinie sprzedaży.

 

4. Dostarczamy szeroki zakres informacji na temat wybranych ofert. Regularnie uzupełniamy naszą bazę o nowe oferty pojawiające się na rynku, przy czym dbamy o szczegółowość o skrupulatność opisu w treści ofert. Każda oferta przyporządkowana jest do konkretnego doradcy odpowiedzialnego za jej sprzedaż,oraz jakość.W ten sposób doradcy dysponują niezbędną i szczegółową wiedza na temat swoich ofert.

 

5. Udostępniamy nowoczesne narzędzia do wyszukiwania ofert. Nasza system zaawansowanego wyszukiwania ofert w bazie danych umożliwia szybkie i łatwe znalezienie interesującej klienta oferty. Staramy się na bieżąco doskonalić system w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów.

 

6. Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupu dzięki ubezpieczeniu Twojej transakcji oraz doświadczeniu licencjonowanych pośredników.

 

Korzyści dla sprzedającego:

1. Szeroki zakres reklamy dla Twojej oferty. W Loxton zależy nam, aby proces sprzedaży przebiegał szybko i sprawnie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby oferty zamieszczone w bazie natychmiast znalazły się na największych i najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Zapewniamy wszystkim ofertom szeroką reklamę pozwalającą na zdobycie zainteresowania jak największej liczby potencjalnych kupców.

 

2. Pełne zaangażowanie pracowników zespołu Loxton. Każda oferta przyporządkowana jest do konkretnego doradcy odpowiedzialnego za jej sprzedaż. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom duże zaangażowanie naszych doradców, którzy zrobią wszystko, aby proces sprzedaży przebiegał szybko i wygodnie.

 

3. Profesjonalne podejście do obsługi negocjacji, obsługi prawnej oraz finansowej Twojej transakcji.

 

Oferujemy kompleksową obsługę procesu sprzedaży; nasi doradcy posiadają niezbędna wiedzę na temat rynku, a także z zakresu prawa i finansów, która umożliwia im profesjonalne doradztwo w dziedzinie sprzedaży.

W Loxton staramy się możliwie ułatwić i przyspieszyć proces zakupu/sprzedaży mieszkania. Zależy nam na zadowoleniu i satysfakcji naszych klientów.