Szczegóły oferty

Warszawa, Targówek

Warszawa, Targówek

Dom - sprzedaż 2 740 000 PLN 8 011,70PLN/m2
342 m2  Pokoje: 7 1981 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Wygodny dom wielopokoleniowy.
Dom przebudowany dla np. 2 rodzin które wygodnie mogą bezkolizyjnie mieszkać zachowując swoją integralność i prywatność. Dom również może być wykorzystany do mieszkania i biznesu, mieszkając na górze i mając wygodne 2 poziomowe mieszkanie, a na dole biuro. Kompleksowy remont domu był w 2011 i 2022r. przebudowano wnętrza i unowocześniono. Wyremontowano kuchnie i łazienki. Odnowiono parkiety i balustrady. Budynek ocieplono. Każde pomieszczenie w budynku jest bardzo dobrze doświetlone, jasne i słoneczne. Wygodny garaż w piwnicy i pomieszczenia gospodarcze z kuchnią i łazienką. Ogród zadbany z nasadzeniami wielorakimi bardzo dobrze utrzymany.
Miejsce do mieszkania wspaniałe ze względu na spokojną i cichą okolicę. W pobliżu Las Brudnowski, a komunikacja bardzo dobra ze względu na bliskość metra.
Oferta godna polecenia.
Zapraszam na prezentację.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).