Szczegóły oferty

Warszawa, Targówek

Warszawa, Targówek

Dom - sprzedaż 2 850 000 PLN 8 333,33PLN/m2
342 m2  Pokoje: 7 1981 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Przestronny dom w pobliżu stacji metra Zacisze.Przygotowany od razu do zamieszkania.Okolica cicha, spokojna z dużą ilością zieleni i bliskością Lasu Bródnowskiego. Świetne miejsce do mieszkania z pełną infrastrukturą w pobliżu. Dom przebudowany w 2011r i zmodernizowany w 2022roku. Budowany metodą tradycyjną bardzo starannie i z dużą dbałością.Przerobiono i przebudowano wnętrza, wyremontowano kuchnie, łazienki i piwnice. Ocieplono budynek i wymieniono balustrady balkonowe. Dom jest przebudowany w taki sposób aby posiadał niezależne 2 mieszkania w tym jedno 2 poziomowe. Mogą zamieszkać 1 rodzina lub 2 rodziny ,można parter przeznaczyć na działalność gospodarczą np. siedzibę firmy.
Wykorzystanie domu może być wielorakie, posiada duże możliwości aranżacyjne. Każde mieszkanie ma bardzo funkcjonalny układ mieszkania z wygodnym salonem i aneksem kuchennym, przestronnymi sypialniami i estetycznymi łazienkami. Ładne parkiety na podłogach świeżo odnowione a okna dobrze doświetlające pomieszczenia. W piwnicy wygodny garaż oraz pomieszczenia gospodarcze a także kotłownia z nowym piecem grzewczym(Viessman).Dom przytulny i estetyczny wygodny do mieszkania.Front domu od strony południowej jest widny i reprezentacyjny.Ogród zadbany z dużą ilością ładnych roślin. Może mieszkać komfortowo np. wielopokoleniowa rodzinna lub rodzina prowadząca biznes i w miejscu zamieszkania ma biuro lub też dom można potraktować inwestycyjnie pod wynajem.
Oferta godna polecenia,
zapraszam na prezentację.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).