Szczegóły oferty

Szczawin

Szczawin

Dom - sprzedaż 510 000 PLN 5 312,50PLN/m2
96 m2  Pokoje: 4 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Nieruchomość znajduje się w powiecie płońskim, na terenie gminy Nowe Miasto. Położona w odległości 60 km od centrum Warszawy.

Działka usytuowana na terenie płaskim, zadbana, porośnięta młodymi brzozami (50szt) i dębem. W kształcie prostokąta, zbliżonego do kwadratu. Ogrodzona, z furtką i bramą wjazdową. Dojazd drogą gminną i utwardzoną (w cenie udział w drodze). Na sąsiednich działkach zbudowano domy jednorodzinne, całoroczne i rekreacyjne. Bardzo przyjazna gmina.


Na sprzedaż wolnostojący, dwukondygnacyjny dom jednorodzinny, o powierzchni 96mm² z garażem, posadowiony na działce o powierzchni 1000m². Dom nowy, wykończony i zaaranżowany. Oddany do użytkowania w 2022 roku. Cena zawiera kompletnie wykończone wnętrza.

PARTER: 42 m² plus garaż w bryle budynku 22m.
- przestronny pokój dzienny, kuchnia, łazienka i schody, salon ok. 22 m².
PODDASZE: 32 m²
- pokój o pow. 12 m2
- pokój o pow. 10 m2,
- garderoba


Wykończenie - okna PCV, kuchnia z zabudową. W łazience glazura i terakota (płyty 60x60 w kolorze beżowym), kominek.
Dom z suporeksu, ocieplony styropianem. Elewacja, dach pokryty blachodachówką, ogrodzenie z siatki, brama wjazdowa, instalacja elektryczna, szambo 7m3, studnia.

MEDIA
- prąd,
- ogrzewanie kominkiem ,
- szambo;

Wspaniałe położenie, malownicze tereny spacerowe i rekreacyjne. Spokojne sąsiedztwo, duża prywatność działek.
Enklawa ciszy i spokoju, bajeczna i sielska mazowiecka wieś. Krystalicznie czyste powietrze.

Tereny lęgowe dzikiego ptactwa. Latem po łąkach, wokół działki spacerują bociany. Jesienią drzewa pokrywają się pięknymi barwami. Można tu spotkać dziki, sarny, bobry i zające. 2000m dalej Zalew Nowomiejski, do którego wpływa, naturalnie meandrująca wśród łąk i lasów rzeka Sona, znana z pięknej linii brzegowej, będąca rajem dla wędkarzy. Tam gdzie wpływa Sona, zbudowano tamę. Akwen ma wydłużony kształt, przy czym plaża i tereny rekreacyjne znajdują się po jego lewej stronie; tutaj też zaprojektowano parking, deptak spacerowy i ścieżkę rowerową.

Unikatowe miejsce, bogata flora i fauna, obszary wody otoczone zielenią. Idealne warunki sprzyjające rozwojowi rekreacji i wypoczynku. Świetne miejsce dla osób ceniących spokój, jak i dla tych, którzy uwielbiają sporty wodne, zbieranie grzybów i jagód, wędkarstwo.

Sklep spożywczy 500m. W odległości kilku km Nowe Miasto z bogatą ofertą artykułów spożywczych i przemysłowych w sklepach.

Zapraszam na prezentację nieruchomości nie tylko miłośników wody i natury, wędkarzy, czy grzybiarzy... ale także tych, którzy szukają spokojnego i pięknego miejsca do zamieszkania. Zdecydowanie warto !!
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).