Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów

Warszawa, Ursynów

Działka - sprzedaż 1 800 000 PLN 1 227,83PLN/m2
 / 1466 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Doskonale położona działka budowlana na Ursynowie w odległości jednego kilometra od ulicy Puławskiej i bliskiego sąsiedztwa Lasu Kabackiego.
Miejsce bardzo malownicze, zieleń wokół i sąsiedztwo ładnych domów jednorodzinnych.
Działka jest narożna, stąd posiada aż dwie drogi dostępu od ulicy Koguciej oraz od ulicy Turkawki.
Jest w kształcie prostokąta. W chwili obecnej jest trochę zadrzewiona, jako dawny sad i pokryta krzewami, które łatwo wykarczować.
Nie posiada Planu Zagospodarowania Przestrzennego, ale według Warunków Zabudowy z roku 2016 wynika, ze dopuszcza się postawienie budynku jednorodzinnego lub w zabudowie bliźniaczej.
Atutem jest odległość tylko 1 kilometra od ulicy Puławskiej, gdzie kursują autobusy nr 709 727 739 N83.
Posiada wszystkie niezbędne media w drodze.
Jest doskonałym miejscem na przyjemne zamieszkanie trochę poza ruchliwym miastem, a jednoczesne bliskie obcowanie z natura i wycieczki do pobliskiego Lasu Kabackiego.

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).