Szczegóły oferty

Glinianka, Wawrzyniecka

Glinianka, Wawrzyniecka

Działka - sprzedaż 368 000 PLN 230PLN/m2
 / 1600 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Świetna inwestycyjnie działka budowlana usytuowana w Gliniance, ok. 42 km do Pałacu Kultury. Dojazd asfaltowy, bardzo krótki dojazd do Warszawy, na Kabaty około 35 minut autostradą. Działka położona w okolicy nowych domów jednorodzinnych.

Media: prąd, woda miejska.
Działka usytuowana przy cichej, dojazdowej uliczce. Kształt prostokąta o wymiarach. Nie jest ogrodzona ogrodzona. Dojazd asfaltowy.

Działka częściowo zalesiona drzewa: brzozy, wierzba, sosna. Drzewa kilkunastoletnie.

Do rzeki Świder 1000 m, podobna odległość do czerwonego miejskiego autobusu do Ronda Wiatraczna w Warszawie. W miejscowości znajdują się - szkoła podstawowa, gimnazjum, ośrodek zdrowia NFZ, sklepy, apteka i kościół- wszystko w zasięgu nie więcej niż 1km od działki.

Serdecznie polecam!
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).