Szczegóły oferty

Czarnowo

Czarnowo

Działka - sprzedaż 289 350 PLN 150PLN/m2
 / 1929 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Przepiękna działka nad rzeką Narwią -Czarnowo gmina Pomiechówek .Dojazd do działki drogą asfaltową. Media w drodze, również gaz, światłowód. Gmina posiada MPZP w którym działka jest zakwalifikowana pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Do działki prowadzi osobna droga dojazdowa .
W bliskiej okolicy rzeka Narew oraz las, tereny zielone
Nieruchomość sąsiaduje z zabudową mieszkaniową jednorodzinną oraz rekreacyjną
Dobry dojazd do Warszawy, odległość do stacji PKP +/- 2km, lotnisko Modlin 7 km
Gmina Pomiechówek posiada bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę szkolną przedszkolną, kino ,posiada również niezrównane walory przyrodnicze znajduje się w tu Dolina Rzeki Wkry, rezerwaty leśne, niesamowite łąki i jeziorka w pobliżu ujścia Wkry do Narwi.

Lidia Tukaj

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).