Szczegóły oferty

Warszawa, Śródmieście, ul. Smolna

Warszawa, Śródmieście, ul. Smolna

Mieszkanie - sprzedaż 1 080 000 PLN 15 652,17PLN/m2
69 m2  Pokoje: 3 1976 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Świetne miejsce do mieszkania w Centrum. Widok wspaniały na panoramę miasta. Budynek dobrze utrzymany z ochroną całodobową. Wyremontowane klatki, nowe windy, a samo mieszkanie wyremontowane w 2020roku, ładnie nowocześnie i ze smakiem zaaranżowano wygodnie dla rodziny z dzieckiem. Pokój dzienny z wystawą okienną na całą ścianę, widne wszystkie pokoje oraz kuchnia. Rozkładowość mieszkania pozwala na oddzielenie części dziennej od nocnej, co daje komfort mieszkania dla wszystkich. Balkon- loggia zabudowany, sypialnia z wygodną wyodrębnioną garderobą. Kuchnia wyposażona kompletnie z miejscem jadalnym.
Sympatyczne mieszkanie dla ceniących wygodę mieszkania w mieście w samym Centrum. Budynek otoczony zielenią, wygodny duży parking pod budynkiem, dla mieszkańców abonament miejski roczny w strefie parkometrów.
Mieszkanie godne polecenia.
Zapraszam na prezentację.
Lokalizacja oferty

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).