Szczegóły oferty

Legionowo

Legionowo

Działka - sprzedaż 1 450 000 PLN 947,71PLN/m2
 / 1530 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Działka pod zabudowę jednorodzinna, szeregową i bliźniaczą. Symbol MNU. Działka jest prostokątna, w niewielkiej części zalesiona. Jest zlokalizowana w południowo-zachodniej części miasta w sąsiedztwie lasu. Działka Jest ogrodzona z 2 stron, z dostępem do drogi asfaltowej. Wszystkie media są w drodze. Działka jest równa.
Przeznaczenie działki pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną , wielorodzinną bliźniaczą i szeregową.Wysokość zabudowy 3 kondygnacje plus poddasze- 10 m, powierzchnia biologicznie czynna 50%. Dopuszczalna ilość budynków -2. Wysokość budynku usługowego do 2 kondygnacji -wysokość 8 m. Wskaźnik intensywności zabudowy 0,5. Powierzchnia działki pod budynek w zabudowie szeregowej - 300 m2.

Polecam dla inwestorów ze względu na opłacalność inwestycji.

Teresa Gronet

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).