Szczegóły oferty

Warszawa, Wawer

Warszawa, Wawer

Działka - sprzedaż 2 200 000 PLN 1 504,79PLN/m2
 / 1462 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Świetna lokalizacja Wawra. Szybki dojazd do Centrum, 10 min pieszo do PKP Anin. Ciche spokojne sąsiedztwo, otoczenie willowe, ulica zadbana i spokojna, a w pobliżu wspaniałe tereny rekreacyjne. Działka ogrodzona z samosiejkami i starszymi drzewkami owocowymi do uporządkowania. Media wszystkie w drodze, kształt regularnego prostokąta.
Brak MPZP .
Rozmiar działki pozwala na realizację wymarzonego domu lub inwestycję wielorodzinną. Działki sąsiadujące bezpośrednio zabudowane są domami jednorodzinnymi.
Cena dla poważnych klientów do negocjacji.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).