Szczegóły oferty

Kaliszki

Kaliszki

Dom - sprzedaż 2 900 000 PLN 8 309,46PLN/m2
349 m2  Pokoje: 7 2010 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Kaliszki, to miejsce w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, świetne położenie, bliskość natury jak też blisko drogi ekspresowej do Warszawy i Modlina. Bardzo sprawny dojazd. Miejsce kameralne i spokojne. Sąsiedztwo, to sympatyczne domy wolnostojące i oczywiście las.
Dom nowoczesny, zbudowany solidnie z efektowną bardzo ciekawą elewacją kamienia wapiennego. Funkcjonalny, przestrzenny, bardzo dobrze doświetlony ze względu na duże wystawy okienne, częściowo z zewnętrznymi automatycznymi roletami. Wyjście z salonu do ogrodu daje poczucie harmonii z naturą. Idealna propozycja dla rodziny. W pobliżu przedszkola i szkoła.
Dom do małego remontu po awarii wodnej, jest możliwa cesja odszkodowania.
Działka foremna z drzewostanem ale i dużą ilością słońca.
Kanalizacja w drodze, jest możliwość podłączenia.
Zapraszam na prezentację.

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).