Szczegóły oferty

Warszawa, Wola

Warszawa, Wola

Lokal - sprzedaż 2 600 000 PLN 20 000PLN/m2
130 m2  Pokoje: 2 2002 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Lokal gastronomiczny z funkcjonującą restauracją .
Restauracja działa od ponad 20 lat, posiada 60 miejsc konsumpcyjnych. Powierzchnia lokalu 130 m2 a w sezonie letnim powiększana o ogródek.
Do lokalu są dwa wejścia od pasażu zewnętrznego i zaplecza garażu wielostanowiskowego, przy wejściu tym jest 1 miejsce postojowe przypisane do lokalu. Dla gości wygodny strzeżony parking przy lokalu .
Restauracja jest częściowo wyposażona z wymaganymi koncesjami i odbiorami. Posiada dodatkowo pion wentylacyjny umożliwiający prowadzenie pełnej kuchni.
Na elewacji budynku są dwa miejsca przypisane do lokalu (kasetony podświetlone) na umieszczenie własnej reklamy.
Możliwa zmiana profilu działalności.
Cena dla poważnych klientów do negocjacji .

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).