Szczegóły oferty

Warszawa, Wola

Warszawa, Wola

Lokal - wynajem 10 000 PLN 112,49PLN/m 2
88.9 m2  2005 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Przedmiotem wynajmu jest lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 88,9 m2 wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej.
Apartamentowiec położony jest na pograniczu dzielnic Woli i Śródmieścia, na obszarze ograniczonym ulicami: Grzybowską , Żelazną, Wronią i Łucką.
W bezpośrednim otoczeniu zabudowy wielomieszkaniowej i biurowej, w ścisłym centrum biznesowym Warszawy.
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana ze ścisłym Centrum Warszawy, w pobliżu druga linia metra łącząca prawą i lewobrzeżną stronę miasta.
Lokal usytuowany jest na parterze w budynku wzniesionym w nowoczesnej technologii, konstrukcja nośna żelbetowa szkieletowo-słupowa, z podciągami i płytami stropowymi wylewanymi. Ściany zewnętrzne murowane warstwowe typu MAX, ocieplane styropianem, wewnętrzne murowane z cegły kratówki.
Stropodach wentylowany, strop ocieplony wełną mineralną, dach ocieplony na płytkach korytkowych.
Elewacja z płyt granitowych i kamienia elewacyjnego.
Zaoferowany do wynajmu lokal dotychczas funkcjonował z powodzeniem jako salon ekskluzywnych mebli i studio aranżacji wnętrz.
Niezależne wejście, bezpośrednio z pasażu i chodnika oraz liczne okna-witryny są dodatkowym atutem.
Wykończenie: tynki gipsowe malowane farbami emulsyjnymi, w pomieszczeniu sanitarnym glazura i terakota, sufity podwieszane z oświetleniem.
Pomieszczenia KLIMATYZOWANE.
Media miejskie, instalacje elektryczna, odgromowa, domofonowa, telefoniczna, RTV, wentylacja mechaniczna, alarmowa.
Klucze i plany u pośrednika.
ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ

Renata Burkacka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).