Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów

Warszawa, Ursynów

Dom - sprzedaż 1 350 000 PLN 4 326,92PLN/m 2
312 m2  Pokoje: 6 1992 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Segment środkowy o powierzchni ponad 300 m2 z ogrodem 110 m2. Segment znajduje się na zamkniętym strzeżonym osiedlu w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu Wyścigi i ul. Puławska. Blisko drogi wylotowe z Warszawy oraz dobry dojazd do lotniska Chopina. Osiedle ciche z dużą ilością zieleni, własnymi ogrodami.
Segment składa się z kilku poziomów na których jest kilka sypialni, garderoba, biblioteka, salon z kominkiem, łazienki, pomieszczenia gospodarcze, taras, balkony tradycyjne i francuskie, garaż itd. Na poddaszu jest duża otwarta przestrzeń dobrze doświetlona służąca obecnie jako miejsce wypoczynku. Dom jest ciekawie zaaranżowany i umeblowany w sposób tradycyjny oraz część w sposób nowoczesny.
Polecam dom dla dużej rodziny z dziećmi ze względu na wielkość domu, a także ze względu na ciszę i ogród oraz bliskość szkół przedszkoli i pełnej infrastruktury.

Agnieszka Wąsowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).