Szczegóły oferty

Warszawa, Wilanów, ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda

Warszawa, Wilanów, ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda

Mieszkanie - sprzedaż 858 000 PLN 11 080,98PLN/m 2
77.43 m2  Pokoje: 4 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Nowocześnie zaprojektowany czteropokojowy przestronny apartament wykończony z dbałością o szczegóły z użyciem dobrej jakości materiałów. Doskonale wykorzystana przestrzeń – na niespełna osiemdziesięciu metrach trzy ustawne sypialnie oraz przestronna część dzienna składająca się z salonu połączonego z kuchnią, hallu oraz balkonu. Hall zabudowany szafami wnękowymi.
Wielkość pokoi (wartości przybliżone): salon z kuchnią (25m2), sypialnia główna (13m2), druga sypialnia (11m2), trzecia sypialnia (8m2). Balkon ok. 5m2.
Mieszkanie ciche, znajduje się w budynku odsuniętym od ulic przelotowych (m.in. od alei Rzeczpospolitej), okna wychodzą na patio i cichą osiedlową uliczkę. Otwarty widok z okien.
Czynsz 600 zł. z zaliczkami na media dla jednej osoby i miejscem postojowym.
Prawdopodobnie najtańsza oferta mieszkania czteropokojowego w Miasteczku Wilanów.
Nowoczesne osiedle Ostoja Wilanów w Miasteczku Wilanów. Osiedle zostało wybudowane przez Fadesa Polnord Polska. Wewnątrz osiedla place zabaw, tereny zielone, wydzielony osiedlowy park z placem zabaw. Osiedle monitorowane, całodobowa ochrona fizyczna.
Propozycja idealna dla rodziny. Dla osób poszukujących nowoczesnego apartamentu w dobrze skomunikowanej części Wilanowa, z łatwym dostępem do usług oferowanych przez miasto.
W pieszej dostępności m.in. British Primary School of Wilanow, Akademia High School – liceum niepubliczne.
Budowany wjazd na obwodnicę oddalony ok. 2 km..
Wraz z apartamentem sprzedawane jest pełnowymiarowe miejsce w hali garażowej pod budynkiem w cenie 30000 zł. (płatne dodatkowo).
Oferta agencji nieruchomości - tylko u nas. Zapraszam do kontaktu telefonicznego..
We speak English / говорим по русски.
Mogę zaprezentować mieszkanie z zachowaniem względów bezpieczeństwa.
Lokalizacja oferty

Igor Goliński

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).