Szczegóły oferty

Biskupiec

Biskupiec

Działka - sprzedaż 550 000 PLN 34,38PLN/m2
 / 16000 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Sprzedam działkę rekreacyjną nad jeziorem Trupel, (możliwość budowy domu całorocznego) gm. Biskupiec pow. Nowe Miasto Lubawskie. Piękna i zaciszna okolica idealna na wypoczynek. Powierzchnia działki 1,6 ha, teren płaski, prąd i woda w granicy działki.
Działka z BEZPOŚREDNIM DOSTĘPEM DO JEZIORA!!
Jezioro Trupel w gminie Kisielice, zwane również Szwarcenowskim, jest cenionym akwenem zarówno wśród turystów, jak i wędkarzy. Na brzegach postawiono sporo domków letniskowych, z uroków wypoczynku nad wodą korzystają indywidualni letnicy.
Powierzchnia lustra wody wynosi około 279 hektarów, natomiast średnia głębokość wody to 5 metrów. Długość linii brzegowej akwenu to ponad 15 kilometrów. Jezioro ma charakter przepływowy i jest zlewnią rzeki Osy. Przepływa przez nie strumień Młynówka. Wędkarze łowiący w Jeziorze Trupel mogą liczyć na leszcza, okonia, sandacza, szczupaka, a nawet węgorza.

Renata Burkacka

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).