Szczegóły oferty

Warszawa, Wola

Warszawa, Wola

Lokal - wynajem 15 600 PLN 120PLN/m2
130 m2  Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Lokal gastronomiczny z funkcjonującą restauracją .
Restauracja działa od ponad 20 lat, posiada 60 miejsc konsumpcyjnych, bazę stałych klientów. Powierzchnia lokalu 130 m2 a w sezonie letnim powiększana o ogródek.
Do lokalu są dwa wejścia od pasażu zewnętrznego i zaplecza garażu wielostanowiskowego, przy wejściu tym jest 1 miejsce postojowe przypisane do lokalu. Dla gości wygodny strzeżony parking przy lokalu .
Restauracja jest częściowo wyposażona z wymaganymi koncesjami i odbiorami. Posiada dodatkowo pion wentylacyjny umożliwiający prowadzenie pełnej kuchni.
Na elewacji budynku są dwa miejsca przypisane do lokalu (kasetony podświetlone) na umieszczenie własnej reklamy.

Najem długoterminowy z odstępnym do uzgodnienia, wymagana kaucja.
podana kwota jest kwotą netto, dodatkowo opłaty za media
Istnieje możliwość zmiany profilu działalności w lokalu
Cena do negocjacji dla poważnych klientów

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).