Szczegóły oferty

Warszawa, Wawer, ul. Pomiechowska

Warszawa, Wawer, ul. Pomiechowska

Mieszkanie - sprzedaż 780 000 PLN 5 357,14PLN/m2
140 m2  Pokoje: 5 2000 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Wawer, to zielone, przyjazne miejsce dla środowiska. Urokliwe, zadbane idealne dla rodzin, ludzi lubiących komfort, wygodę i cisze, a jednocześnie bliskość do miasta. Budynek położony wśród domów jednorodzinnych. Blok niski z 2000r. Dobra lokalizacja. Blisko do kolejki SKM

Mieszkanie ok. 140 m2, jednopoziomowe, przestronne, rozkładowe, z dużym hollem. Ma 5 pokoi: salon 12m2, oraz 4 sypialnie od 12m2. do 16, są dwie łazienki razem z WC.
Wystrój mieszkania standardowy. Na podłogach parkiety. Mimo ostatniego piętra brak skosów.
W mieszkaniu nieduży balkon francuski, widoki przyjemne, na brzozy i zieleń wokół budynku. Jest to trzecie, ostatnie piętro z wieloma możliwościami aranżacyjnymi, również możliwością zrobienia kominka.
Do mieszkania należy 1 miejsce postojowe w garażu w cenie 30.000,-zł.
Budynek ogrodzony, kameralny, wokół przyjemne otoczenie. Obecnie trwa remont elewacji, co tylko podkreśli walory ładnej bryły budynku i niewątpliwie cenę.
Lokalizacja oferty

Barbara Rawińska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).