Szczegóły oferty

Warszawa, Centrum, al. Solidarności

Warszawa, Centrum, al. Solidarności

Mieszkanie - sprzedaż 550 000 PLN 14 285,71PLN/m 2
38.5 m2  Pokoje: 1 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Na sprzedaż ciche mieszkanie w ścisłym centrum z pięknym widokiem.Tuż obok Pl. Bankowego i pięknego Ogrodu Saskiego, minuta do metra.
Mieszkanie zlokalizowane na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z cegły z lat 60 o wysokości 2,75m. Widok z okien jest na Pałac Kultury i wieżowce oraz na zielone podwórze które znajduje się na tyłach Pałacu Prezydenta Miasta Warszawy.
W skład mieszkania o pow 38,5m2 wchodzi:
- duży pokój z wnęką i wbudowaną szafą i wejściem na balkon
- oddzielna kuchnia z oknem
- łazienka z wc z oknem
- przedpokój z wbudowanymi szafami
- duży balkon-3,5m2 na który wejście jest z dużego pokoju ale przechodzi również przez kuchnie i nie jest wliczony w metraż mieszkania.
- piwnica 2,5m2
Czynsz 430 zł.
Mieszkanie ma księgę wieczystą i jest do zamieszkania lub lekkiego remontu.
Wszystkie instalacje zostały wymienione, klatka schodowa odnowiona pół roku temu i przed blokiem jest parking z bramą na pilota wyremontowany rok temu z wygodnymi miejscami do parkowania dla właścicieli mieszkań.
Można również kupić garaż na podwórku stanowiący własność sprzedającego mieszkania.

Igor Goliński

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).