Przytulny dom w okolicach ul. Wiejskiej

Dom | Sprzedaż | Łomianki

1 400 000 PLN

Cena
1 400 000 PLN
Cena za m2
4 375 PLN
Powierzchnia
320 m2
Powierzchnia użytkowa
280 m2
Pow. działki
700 m2
Numer oferty
373/3243/ODS

Opis

Idealny dom w spokojnej okolicy do zamieszkania i prowadzenia działalności gospodarczej.

PARTER wysoki - duży hol; kuchnia 16 m2 (zabudowana i wyposażona w sprzęt AGD - kuchenka elektryczna, okap, zmywarka, lodówka) z 2 wejściami z holu i salonu; salon z jadalnią i gabinetem tworzą otwartą przestrzeń ok. 60 m2 ( w salonie kominek i wyjście na duży taras); toaleta gościnna.
W kuchni i dolnym holu na podłodze terakota, w pozostałych pomieszczeniach panele i klepka. Schody drewniane, panoramiczne okno na parterowym tarasie.
salon 59,8 m.kw
kuchnia 16 m.kw
toaleta 2,1 m.kw
korytarz 8,74 m.kw
+ 3,78 m.kw
magazynek na środki czystości lub spiżarka 2, 25 m.kw

PIĘTRO - 3 przestronne pokoje z lekkimi skosami ( z balkonem i tarasem); duża łazienka z oknem (wanna, umywalka, toaleta i bidet).
sypialnia 23, 04 m.kw
sypialnia 20,25 m.kw
sypialnia 15,60 m.kw
łazienka 7,80 m.kw
korytarz 8,45 m.kw
+ 1 m.kw
PODDASZE - nad całym budynkiem, z 3 oknami , skosy. Powierzchnię tę można wykorzystać na przechowalnię rzeczy, pokój zabaw dla dzieci itp.
PRZYZIEMIE - garaż dwustanowiskowy; duże pomieszczenie ok. 45m2 (które można wykorzystać na salę gimnastyczną, pokój zabaw itp.); 2 pokoje; 2 pomieszczenia gospodarcze; schowek/spiżarnia; duża łazienka z wanną i prysznicem.
pokój 44,62 m.kw.
pokój 12 m.kw.
łazienka 7 m.kw
pokój 5 m.kw
pomieszczenie z piecem gazowym 4,5 m.kw
korytarz 10,68 m.kw
schowek pod schodami 5,46 m.kw
garaż 48,26 m.kw
Przyziemie posiada 3 wejścia : z ogrodu, od strony domu i osobne od frontu, nadaje się do prowadzenia działalności gospodarczej 45 m (biuro, pracownia, cicha produkcja).

Ogród zagospodarowany z dużym boksem dla psów wyposażonym w oświetlenie. Z frontu posesji niewielki budynek gospodarczy ok. 18 m.kw.

Brama wjazdowa i do garażu na pilota, 4 kamery zewnętrzne z możliwością podglądu on Line. Ogrzewanie gazowe, kanalizacja miejska. Dom do sprzedania z meblami ( parter i sypialnia meble z drewna egzotycznego, skóry, piękne kryształowe żyrandole itp).

W promieniu 400 m. urząd gminy, przystanki autobusowe, punkty handlowo - usługowe.

Zapraszam na prezentację.

Dodatkowe informacje

Materiał
Cegła
Dach
Blacha
Typ okien
PCV
Kształt działki
Prostokąt
Ukształtowanie działki
Płaska
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Alarm
Tak
Ciepła woda
Piec gazowy
Ogrzewanie
Gazowe

Zapytaj o ofertę

Agata Krakowska

Agata Krakowska

Doradca ds. Nieruchomości

Administratorem danych osobowych jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą przy Plac Grzybowski 10 lok 35, 00-104 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@loxton.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com