Mieszkanie w centrum, metro, 2 pokoje!

Mieszkanie | Wynajem | Warszawa, Śródmieście, Emilii Plater

1 700 PLN

Cena
1 700 PLN
Powierzchnia
30 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1 / 4
Liczba pięter
4
Numer oferty
736/3243/OMW

Opis

Do wynajęcia mieszkanie w samym centrum stolicy. Doskonały dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy. Metro I w promieniu zaledwie 500m. Przystanek tramwajowy z 4 liniami w promieniu 300m.

W bliskim sąsiedztwie Politechnika Warszawska. Ponadto w pobliżu liczne restauracje, salony odnowy, basen, teatr, kino, puby, instytucje finansowe.

Budynek po kapitalnym remoncie 4 piętrowy. Wybudowany z cegły.

Mieszkanie w dobrym stanie, na podłodze wykładzina dywanowa. Wyposażone kompletnie w łóżka, szafę z lustrem, stół, telewizor, lodówkę i pralkę.

Warunki najmu: minimalny okres 1 rok, kaucja w wysokości czynszu za 1 miesiąc, do podanej ceny należy doliczyć opłaty mieszkaniowe i opłaty licznikowe zależne od wielkości zużycia mediów.

Dodatkowe informacje

Winda
Nie

Lokalizacja

Zapytaj o ofertę

Administratorem danych osobowych jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą przy Plac Grzybowski 10 lok 35, 00-104 Warszawa (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@loxton.pl… czytaj więcej
© 2026 Wszystkie prawa zastrzeżone | Program dla biur nieruchomości - asaricrm.com