Szczegóły oferty

Złotokłos, Warszawska

Złotokłos, Warszawska

Dom - sprzedaż 1 385 000 PLN 8 496,93PLN/m 2
163 m2  Pokoje: 4 2017 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Miejsce urokliwe z bardzo dobrą infrastrukturą. Okolica cicha i zielona, miłe sąsiedźtwo. Dobry dojazd do Warszawy trasą lub łatwy szybki dojazd komunikacją miejską. Piękna działka z sympatycznym nowym domem dla rodziny. Dom parterowy z użytkowym poddaszem wybudowany w lekkiej konstrukcji drewnianej system tzw. kanadyjski, zastosowane ocieplenie i rekuperacja powodują niewielkie nakłady na ogrzewanie budynku. Wygodny taras z wyjściem do zadbanego ogrody ktory jest zapewne atutem nieruchomości. Budynek posadowiony w taki sposób aby wygodnie można mieszkać.

Rozkład budynku:

PARTER
Wiatrołap,
Hall,
Salon z kuchnią posiadającą przydatne pomieszczenie gospodaczo-techniczne, w salonie narożny kominek wykończony kamieniem (marmur),
2 duże sypianie,
Łazienka/pokój kąpielowy,
WC .

PODDASZE
Powierzchnia ok 30m2 - w tej chwili jako otwarta przestrzeń, do własnej aranżacji, lekkie schody w estetycznej konstrukcji prowadzą na górę.

Dom nowy odebrabny w 2018r, bardzo dobrze utrzymany, zadaszony taras od strony salonu z wyjściem do zadbanego pięknego ogrodu.

Okolica z pełną infrastrukturą sklepy, przedszkola, szkoła, wygodny i szybki dojazd do Warszawy oraz w do trasy katowickiej- krakowskiej, cisza spokój, okolica z dużą ilością zieleni .

Dom godny polecenia, cena do negocjacji dla poważnych klientów .
Lokalizacja oferty

Ewa Orłowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).