Szczegóły oferty

Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka

Warszawa, Ursynów, ul. Kłobucka

Mieszkanie - sprzedaż 870 000 PLN 14 146,34PLN/m2
61.5 m2  Pokoje: 3 2020 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
Oferujemy nowe wykończone wysokiej klasy materiałami i wyposażone mieszkanie 3 pokojowe z balkonem, komórką/garderobą oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie ma ponad 61 m2 i składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, osobnej toalety, przedpokoju, balkonu 6,5 m2 oraz komórki /garderoby przylegającej do mieszkania. Ekspozycja okien od strony wschodniej od podwórka. Mieszkanie umeblowane, wyposażone w sprzęt RTV i AGD gotowe do wprowadzenia i zamieszkania.
Osiedle ciche z dużą ilością wolej przestrzeni pomiędzy budynkami, z zielenią i miejscami do wypoczynku.
W budynku oraz w najbliższej okolicy sklepy, usługi, szkoły, przedszkola. Dobra komunikacja z resztą miasta. Niedaleko do trasy S79 i S2.
Miejsce garażowe dodatkowo płatne 35 tys. zł
https://youtu.be/h5t7uoMQkGM
Lokalizacja oferty

Agnieszka Wąsowska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).