Szczegóły oferty

Warszawa, Mokotów

Warszawa, Mokotów

Mieszkanie - sprzedaż 869 000 PLN 12 627,14PLN/m2
68.82 m2  Pokoje: 3 1964 Dodaj do Notatnika Wyślij Drukuj

Wyślij znajomemu


 
*** ROZKŁADOWE, KLIMATYCZNE, MIESZKANIE - ul. PUŁAWSKA ***PIĘKNIE DOŚWIETLONE TRZY POKOJE PLUS KUCHNIA***IDEALNE NA INWESTYCJĘ, CELE BIUROWE LUB MIESZKALNE***PRESTIŻOWA LOKALIZACJA I DOGODNA KOMUNIKACJA ***
Mieszkanie rozkładowe, dodatkowo dwa pokoje w amfiladzie. Trzy pokoje -19m2, 17m2 z balkonem 4m2 i 14m2, kuchnia 7,5m2, łazienka 2,7m2, wc 1m2, przedpokój 7m2.
Do mieszkania przynależy piwnica 4m2. Plan przedstawiony poglądowo.

Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem. Przestronne i pięknie doświetlone Okna wymienione na PCV, dobrze zachowany parkiet dębowy na podłogach. Ekspozycja południowa (dwa pokoje z oknami na ciche podwórko, balkon) i północno-zachodnia (kuchnia i pokój usytuowane bokiem do ulicy).
Miejsca parkingowe na podwórku, do użytkowania w miarę dostępności.
Budynek w dobrym stanie, po wymianie pionów. Czynsz około 800zł/3 osoby, własność gruntu. Podatek od nieruchomości 150zł.

Budynek doskonałe położony pod względem komunikacyjnym, handlowo - usługowym jak i kulturalno - oświatowym. Tuż obok uliczki z urokliwymi kafejkami. Niepowtarzalny klimat Śródmieścia Południowego i Mokotowa. Nieopodal Park Morskie Oko i Łazienki Królewskie, które dzięki swoim wybitnym walorom kompozycyjnym stanowią jeden z najpiękniejszych parków w Polsce. Sąsiedztwo jednego z większych parków w stolicy - Pól Mokotowskich, pozwala na wypoczynek również tym bardziej aktywnym, a słynne mokotowskie puby, z pewnością przypadną do gustu, nie tylko studenckiej młodzieży
Centrum stolicy zapewnia idealne warunki dla życia kulturalnego. Kina, teatry, restauracje oraz inne obiekty użyteczności publicznej. Obok prestiżowy centrum finansowe, budynek Europlexu, zachowane figury lwów stojące kiedyś przy kinie Moskwa, kompleks biurowo-handlowy - galeria handlowa Plac Unii i wiele innych.
Położenie gwarantuje w mieszkaniu ciszę i spokój, a Inwestorom grono najemców. Mieszkanie charakteryzuje się świetnym rozkładem. Idealne na cele mieszkaniowe, gabinet, biuro lub kancelarię prawną. Tylko dwa lokale na piętrze.


Zapraszam na prezentację. Zdjęcia nie oddają uroku tego mieszkania. To oferta dla tych, którzy w miejskiej lokalizacji cenią komfort, wygodę i bezpieczeństwo. Pragną mieszkać w centrum miasta, z doskonałą komunikacją, bogatą infrastrukturą i możliwościami korzystania z terenów zielonych.

Dodatkowe atuty lokalizacji to znakomita dostępność komunikacji miejskiej, w promieniu 150 m przystanki tramwajowe, autobusowe i metro oddalone o kilkanaście minut drogi .

Polecam kupno osobom ceniącym życie miejskie lub typowo inwestycyjnie. Tego typu nieruchomości z racji swej lokalizacji nigdy nie stracą na wartości.
Lokalizacja oferty

Małgorzata Popławska

Kontakt


Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Loxton-Real Estate Group Sp. Z O.O. z siedzibą w Warszawa (00-104) przy Plac Grzybowski 10 lok 35. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).